Dnes je čtvrtek
13.06.2024

Pravidla

1) Tato pravidla upravují obecné podmínky našich soutěží.

2) Konkrétní pravidla dané soutěže jsou specifikována vždy v příslušném internetovém magazínu, který soutěž vyhlásil. Jedná se konkrétně o uzávěrku soutěže a ceny o které se soutěží.

3) Před soutěží je nutno se registrovat na těchto stránkách. Soutěžící s neúplnými registracemi nebudou zařazeni do slosování a ani jim nebudou přiznány body, pokud je soutěž dlouhodobá a má své mezipořadí.

4) Upozorňujeme na nutno vyplnění celého data narození ve správném formátu, protože je z něj počítáno, kterých soutěží se ještě můžete a kterých už ne, zúčastnit. Rozhodující je den narozenin a datum odpovědi.

5) Distribuce cen se provádí (s výjimkou toho, kdy ceny rozesílá partner soutěže, jako např. v soutěži se Zoo Jihlava), podle těchto pravidel:
a) Mimopražským soutěžícím je cena zaslána poštou doporučeně. Pokud se vrátí z viny adresáta, není již opětovně znovu zasílána a nevyzvedne-li si ji vítěz do 3 pracovních dnů od vrácení v Internetstudiu pro děti a mládež, Viktorinova 1210/8, Praha 4, propadá a je vracena do skladu.
b) Pražští soutěžící si ceny vyzvedávají osobně v Internetstudiu pro děti a mládež, Viktorinova 1210/8, Praha 4 a to po předchozí domluvě. Ceny jim je možno zaslat poštou pouze za úhradu nákladů na poštovné a balné, tedy cca 50,-- Kč (u objemnějších cen více) a to formou dobírky. V případě vrácení ceny v tomto případě cena ihned propadá a napříště tento soutěžící ztrácí možnost zasílání cen poštou.

6) Soutěžící uvádí o jaké ceny má zájem. V případě, že uvede menší počet cen, posuzuje se to tak, že o další ceny, které vůbec neuvedl, nemá zájem. Soutěžící se losují v pořadí a v tomto pořadí jsou uspokojovány jejich zájmy (kdo je vylosován na 1. místě, získává cenu, kterou uvedl na 1. místě, kdo je vylosován druhý, získává ze zbylých cen dle pořadí, které uvedl. Pokud neuvedl žádnou ze zbylých cen, není mu zaslána žádná cena a vybírá další soutěžící v pořadí).

7) Na ceny není právní nárok. Losování výherců provádí systém této stránky pomocí generátoru pseudonáhodných čísel po odkontrolování odpovědí adminstrátorem stránky.

8) Soutěžící je povinen si ve vlastním zájmu aktualizovat údaje v případě změny, tedy adresu pro zasílání cen a emailovou adresu.

9) Tato pravidla platí ode dne vyhlášení - systém se uvádí do provozu dnem vyhlášení této formy na jednotlivých internetových magazínech. Provozovatel je oprávněný pravidla doplňovat a měnit s tím, že na změny upozorní v aktualitách včetně data, od kdy vstupují v platnost a doporučí jednotlivým redakcím, aby o nich též informovaly ve svých soutěžích, kterých se týkají.

10) Registrace soutěžícího, který se na stránku nepřihlásí déle jak 3 měsíce, bude zrušena po předchozím upozornění emailem.

Všechna práva vyhrazena - copyright ICOK a MFSOFT 2007

PageRank optimalizace PageRank.cz

Nastavit tuto stránku jako domovskou

Dětská seznamka

ICOK - ústředí

Nadační fond Internet mládeži

MF SOFT